diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

CHP TOKAT’ta KİM NE YAPMALI? - Zafer İNANÇ


Bu makale 2015-04-15 20:08:11 eklenmiş ve 768 kez görüntülenmiştir.
MİSAFİR KALEM

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan ve Ülkemizin geleceğini top yekûn etkileyecek Milletvekilliği Genel Seçimlerinin en önemli ayağı olan aday belirleme süreci tamamlanarak bizleri Mecliste temsil edecek Vekillerin listeleri belirlendi.

 

Bu süreçte yaşananlar, aday belirlenme yöntemleri ve sonuçları; herkesi ve her kesimi aynı anda, aynı oranda memnun etmemiş olabilir. Doğal olan da budur. Ancak seçimlere çok kısa bir süre kalmış olması bu konu ile ilgili yapılacak olan değerlendirmeleri şimdilik kaydıyla bir tarafa bırakarak seçimlerde en iyi sonucu nasıl alırız noktasında kimin neler yapması gerektiği üzerinde değerlendirme ile işe başlamak ve tek tek sorumlu birer vatandaş ve partili olarak sahada çalışmayı gerektirmektedir.

 

“Kim Ne Yapmalı” ?


24.Dönem Milletvekilimiz;

 

12 Haziran 2011 tarihinde Tokat Halkının size vermiş olduğu temsil yetkisini dört yıl süre ile kullandınız. Bu süre içerisin de yaptıklarınız yapamadıklarınız, eksiğiniz fazlanız, doğrunuz yanlışınız elbette ki Tokatlılar tarafından değerlendirilecektir.

 

Yeniden Aday gösterilmeniz nedeniyle size düşen; yapılacak bütün eleştiri ve değerlendirmeleri anlayışla karşılamak, gerekli açıklama ve bilgilendirmeleri polemiğe girmeden, sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde duygudaşlık (empati) ve özeleştiri ile yapmak, hiçbir ayrım gözetmeden partili partisiz herkesi kucaklamak ve Cumhuriyet Halk Partisi tarafından omuzlarınıza yüklenen ağır sorumluluğun; 8 Haziranda oluşacak sonuçlarının öncelikli sorumlusu olacağınızın bilinci içerisinde gereken her şeyi yapacaksınız.

 

25.Dönem Milletvekili Adaylarımız;

 

Sizler; gelecek dönem içerisinde Tokat'ı ve Tokatlıları Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında TBMM'sinde temsil edecek kişiler olarak; üzerinize yüklenen sorumluluğun bilinci içerisinde son ana kadar çalışacak, sizler gibi adaylık başvurusu yapan diğer arkadaşlarınızı ve partimizin diğer unsurlarını yanınıza alarak bütün Tokat'ı karış karış gezecek, partili partisiz herkese ulaşacak, partimizin yapacaklarını anlatacak, bütün seçmenleri CHP sine oy vermeye ikna edecek ve Tokat ta partimiz adına en iyi sonucu almak için gereken her şeyi yapacaksınız. 

 

Birbirinden değerli Aday Adaylarımız;

 

Sizler; Tokat'ı ve Tokatlıları Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında temsil etmek, onlara ve Ülkemize hizmet amacıyla yola çıkan, bu süreçte yoğun bir emek veren, çaba gösteren partimizin çok değerli emekçileri olarak gösterdiğiniz çabaları hiç eksiltmeden, ilk günün heyecanı ile siyasetin uzun soluklu, mensubu olduğu topluma hizmet etme sanatı olduğunun bilinci içerisinde, listeye giren arkadaşlarınız ile birlikte dayanışma içerisinde partimizin oyunun yükseltilmesi için gereken her şeyi yapacaksınız.

 

CHP İl Başkanımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlçe Başkanlarımız ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz;

 

Cumhuriyet Halk Partisinin Tokat temsilcileri olarak üzerinize yüklenen sorumluluğunun bilinci ve temsil ettiğiniz Kişi ve Makamın yapması gereken işlerin Tokat'taki baş aktörleri olarak yükünüz çok ağır. Bu seçim sürecinde asıl yük sizde. Dava adamlığı ve Yoldaşlık bilinci içerisinde hareket ederek, Partimizin yetkili organlarının belirlemiş olduğu ve sizlere emanet edilen Tokat Milletvekilliği Listesinin olanaklı olabilen en yüksek sayıda Meclise gönderme konusunda ne yapılması gerekiyorsa bıkmadan, usanmadan, yüksünmeden yapacaksınız. Ulaşılacak yüksek başarı sizlerin olacaktır. 

 

Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz. Yapılan Yerel Seçimler sonucunda Halkımıza hizmet etmek üzere seçilen sizler; Vatandaşa en yakın olan kişilersiniz. Onların sorunlarını tespit etme ve çözme konusunda göstereceğiniz başarı partimize direk oy olarak yansıyacaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin Yerel Yönetimler politikasını yasalar içerisinde uygulama konusunda azami çabayı göstereceksiniz.

 

Önceki dönemlerde Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında; Milletvekili, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis Üyesi, İl, İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan çok değerli Parti büyüklerimiz. Cumhuriyet Halk Partili seçmenlerin ve üyelerin oylarını alarak çeşitli dönemlerde çeşitli görevlere seçilen sizlere bu önemli süreçte yapacağınız çalışmalar içerisinden çıktığınız partimize vefanızı gösterme fırsatı verecektir. Hiçbir aday adayını ve adayı birbirinden ayırmadan, anne babaların evlatlarına gösterdiği şefkati sizlerde onlara göstereceksiniz. Onlara yol gösterici olacaksınız. Yapabilecekleri hata ve yanlışlar konusunda uyarıcı olacaksınız. Destek olacaksınız. Kucaklayıcı olacaksınız. Birleştirici olacaksınız. Yaşanacak başarının ardından her zaman minnetle anılacaksınız.

 

Bizler Seçmenler:


7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçim sonuçlarının bütün yaşamımızı etkilediği gibi çocuklarımız ve torunlarımızın da geleceğini etkileyecek sonuçlar doğuracağının bilinci içerisinde hiçbir mazerete sığınmadan, Ulu Önder Atatürk'ün Bizlere emanet ettiği; Laik, Demokratik Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti Devletinin devamı ile Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğü için ellerimizi vicdanlarımıza koyup oylarımızı kullanacağız.  

 

Zafer İNANÇ - CHP Üyesi

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400