diziem e-sgk Ücretsiz Kredi Sorgulama hizlipro
bayan escort

(Et Yiyen At)


Bu makale 2016-07-21 13:44:41 eklenmiş ve 851 kez görüntülenmiştir.
Rami GÜMEN

Et yiyen at gördünüz mü ? Duydunuz mu?
Ben duydum ve gördüm.
Fethiye'de bir doğa işletmecisi Mustafa Vahap Ünlü 'nün çok güzel bir atı vardı…
Atı ufak yaşta alıp yanında beslemiş.
Bu DOĞA PARK hakikaten bir doğa harikası. Her şeyi tabii. Zeytinliği var; çok çeşitli meyve türü Doğa Park'ında bulun maktadır. Zeytin, Keçi Boynuzu, Kayısı, Elma, Üzüm vesair meyve çeşitleri. Mesela keçiboynuzundan yapmış olduğu reçel ve pekmez çok yararlı ve leziz. Ayrıca işletmesinde tavus kuşu, tavuk, horoz, kaplumbağa, at ve birçok evcil hayvanları beslemektedir. Bu başlıkta bahsini ettiğim at sokağa atılmış bir durumda iken yanına almış küçük yaştan itibaren çok güzel bir şekilde bakımını yaparak onu hayata bağlamış. 
Sabah kahvaltı ve akşam yemeklerini kendileri yaparak hizmet vermektedir.
Bir sabah kalktığımızda elinde bir tabak içerisinde tavuk etini pirzola yapmış atın yanına doğru gidiyordu. Ne yapacak diye merak ederken, ata etleri verip yedirdiğini gördük. Atın, kemik ve etleri kıtır kıtır yediğini görünce hayretler içerisinde kaldık.
Ata  bir de isim koymuş. Ata; Duro dendiğinde (At) kişneyerek insana cevap vermekte. At insanlar gibi konuşamadığı için bu şekilde cevap vermektedir.
DOĞA PARK'ın elektriğini kendi imkanları ile üretiyor (Güneş Enerjisinden yararlanıyor) İçme suyunu da dağlardan süzülen sulardan yararlanarak dezenfekte etmek suretiyle doğal özelliğini bozmadan çeşmelerden akıtıyor. Günün 24 saati sıcak su bulundurup parkta bulunan müşterilerine hizmet vermektedir.
Herkese tavsiye ederiz. İyi Günler iyi tatiller…

*****************************************************
Aziz Eşya.
Sırma renginde pislik, dünyanın süsü püsü.
Bende tek aziz eşya, annemin baş örtüsü.
            Necip Fazıl KISAKÜREK

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
400